| 1234567890_7534 a întrebat:

Hey...
problema e asaa.
eu. vreau sa slabesc putin.
am putinica burtaa.si solduri.
si vreau sa dau putin d p picioareelaughing
dim mananc cereale integrale sau un ou ceva.
dup o ora mananc un mar
la pranz o salata usoaraa
apoi la o ora ink un mar
si la cina un iaurtel:d
si seara sau ziuaa.mai fac o plimbarre mai rapida./.
ma plimb cu rolele si bicicletaa.in ritm alert...cam 30 min 1 oraa
am sanse sa slabescstraight face.

Răspuns Câştigător
| Crinutsa_7361 a răspuns:

Sanse sunt, dar ar fi bine ca dupa 18:00 sa nu maninci nimic, doar decit sa servesti un biochefir, sau lactonia, si cerealele sa le ignori, straduite cit mai multe legume, si cit mai mult sport, dar daca iesi cu rolele, ele pentru a slabi la burica nu prea ajuta, incearca sa faci ridicari asftel incit numai funduletul sa ramina jos iar, picioarele sus si corpul cu mainele intinse inainte sa ajunga la picioare, sper ca mai inteles cum ( e cam greu de explicat cum sa faci exercitii happy ). succesewinking

3 răspunsuri:
| dhraqull a răspuns:

Da, dar dupa ce slabesti daca te vei reintoarce la stilul de viata pe care il duceai inainte te vei ingrasa imediat si vei lua mai multe kilograme decat ai slabit.

| ely_8945 a răspuns:

Nu trebuie sa mananci deloc fa niste abdomene si ai sa vezi ca functioneaza

| HACKer_3543 a răspuns:

Sportul este cel mai eficient