| Aly07 a întrebat:

Hey
Puteti sa ma ajutati si pe mine, am cautat niste date despre cum se scoate tusul de la imprimanta epson lx 300+II, dar nu am gasit, daca ati putea sa imi spuneti voi cum sa procedez sau sa imi da-ti niste date.
Multumesc mult celor care ma ajuta happy.(P. S. intrebarea este pentru o prietena) si imi trebuie raspunsul cat mai repede happy.

Răspuns Câştigător
| marcelan25 a răspuns:

Ii foarte simplu. Deschizi capacul de la imprimanta, te vei intalni cu o carcasa neagra de dimensiuni mai reduse si nu trebuie decat sa o scoti si gata. Cred ca te vei descurca. Sper ca ti-am fost de folos. Succes!

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Repede si bine? Nici cu bani nu se poate.