| andreitatae a întrebat:

Hey puteti sa ma ajutati si pe mine as vrea sa practic muay thai sau macar ceva de genu sunt din resita dar nu stiu cu cine sa vorbesc sau unde sa merg daca s-ar putea undeva la mine in oras sau macar in apropiere daca nu se poate macar lasati un link cu antrenamentele de la muay thai multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Sa nu te superi! In A. M. se spune> Multi se inscriu, putini sunt chemati. In Japonia fiecare centura reprezinta un stil de lupta. La noi? Ca atare, incepe de jos, cu cel mai la indemana sti; l sa te obisnuiesti. Sa nu uiti! Prima regula este sa inveti sa suporti loviturile. Pa!

| andreitatae explică (pentru baru):

Ok mersi de raspunshappy

1 răspuns: