| YouMe a întrebat:

Hey happy Puteti sa-mi descrieti experienta primului calculator, ce ati trait cand ati utilizat prima data un calculator (PC)!

Răspuns Câştigător
| unconnected a răspuns:

Prima data cand am ultilizat un calculator a fost pe la 4-5 ani thinking Nu mai stiu exact.Dar in orice caz nu faceam mare lucru laughing :ma jucam Tarzan sau cum au mai spus si altii, ma jucam in Paint si desenam diferite chestii. Nu am avut o prima experienta prea interesanta laughing.
Dar tu?

3 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Numai tin minte, aveam cam 7 ani, oricum era ceva cu totul nou si interesant pentru mine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand am folosit eu prima data calculatorul nu puteam decat sa ma joc in paint si scriam diverse chestii in word folosind tot felul de fonturi.
pe urma am luat niste joculete mici pe dischete, a trecut vreo cativa ani pana am avut si eu un cd-rom sa pun un cd cu muzica

| Mdeaaaaaa a răspuns:

A fost tare laughing Nu stiam sa umblu, mai faceam prostii laughing