| OnnyMady a întrebat:

Cum a fost prima data cand v-ati indragostit? Descrieti un pic experienta, si a doua intrebare ati fost vreodata implicati intr-o relatie doar de dragul de a fi cu cineva si nu singur?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Cum să fie? Minunat.
2. Nu.

| mgtow a răspuns:

Eu prefer solutia de a trai singur pana mor. A fost bine cand m-am indragostit dar acum e prea tarziu pentru asa ceva.

| mgtow a răspuns:

Wait a sec. Daca nu aveai profil in facebook nu puteai intra ori nu vroiai sa mi-l dai?

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Ti-am zis, e al soră-mii! NU te mint, dar tu n-ai incredere in fete asta e! O sa ti-l dau pe-al ei daca vrei. Dar oare unde mi-a disparut...raspunsul?
sa stii ca intr-o zi camionul/tirul tău te va face sa suferi mai mult decat te va face sa suferi o fata.

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

laughing esti comica. Ma gandeam si la fb sorei tale dar stii ca eu sunt greu de convins.

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

Daca ma lasa in mijlocul pustietatii si nu poate sa vina cei de la depanare sa-mi repare motorul o sa te chem pe tine sa ma iei in casatorie.

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Serios? Eu acolo te-as lăsa, in mijlocul pustietatii, fii sigur. Tu nu stii sa iubesti.

| NOname a răspuns (pentru floresdemayo):

Parcă mi-ai citit gândurile...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ei, cum sa fie?! Dragut. Eu sunt cea care intotdeuna a crezut, si incă crede, in dragoste la prima vedere. Prima impresie conteaza mult. Fie vară, fie iarnă..., ger cat de mare, venea si-mi aducea un trandafir coral (culoarea mea preferată), zilnic, dar zilnic. Un an jumate, apoi m-a cam "distrus" o taină de-a lui, o taină care nu mi-a marturisit-o, pe motiv "sa nu-mi faca rău", chipurile. Dar...
la intrebarea a doua, raspunsul e NU. Nu sunt adepta acelui gen, nu iubesc in glumă.

| AlbaAura a răspuns:

Un prinos de frumusete si iubire.Sunt stari interioare pentru care cuvintele sunt prea sarace.La cea de-a doua intrebare....SINGURATATE IN DOI.

| OnnyMady explică (pentru AlbaAura):

Bn zis singuratate in 2 laughing

| DanyelFSN1 a răspuns:

Prima data.Frumos,si nici n-am inceput eu sa fac avansuri.Nici nu-mi pasa de fata de carei placea de mine si 2 nu as faceoo de dragu de a nu mai fi singur

| Eleenaa a răspuns:

Prima data a fost frumos....parea ca totul e magic.dar nu a tinut mult... Da am fost implicata dar mi-am dat seama ca e mai bine singura si daca e sa fiu cu cineva voi fi oricum.