| Alchimie a întrebat:

Ati avut vreo data o fantezie sexuala?

Puteti sa o descrieti?

Răspuns Câştigător
| biciuscar a răspuns:

DA! multe cu furtunu de la masina de spalat, cu pisica vecinului (pe balcon), gaura din perete.

5 răspunsuri:
| g2012 a răspuns:

Ma excita maxim scenele de sex anal! Nu stiu daca asi avea curaj vrodata sa incerc...

| BugsBunny034 a răspuns:

Cred ca te referi la o fantezie de o noaptewinking da nu sunt tocmai indicate daca esti intr-o relatie laughing si nu prea ai ce sa descri vei afla singur cand mai crestiwinking

| Alchimie explică (pentru BugsBunny034):

Nu ma erefer la o fantezie de o noapte Domnule matur ca lubenita, ma refer la un fetish

| tonybossman a răspuns:

Mie imi plac foarte mult fetish-ul cu picioare (footjob), m-ai ales cand fata poarta incaltaminte high heels!

| zenon00 a răspuns:

Am visat-o pe ioana tufaru(sau cum *** o cheama) imbracata in iepuras si am taiat-o si am pus-o in tigaie... multumita?