| ioanaily a întrebat:

Hey puteti sa`mi ziceti si mie obiceiuri care se fac de halloween? happy Si superstiti despre Halloween? big grin Funda + Voot happy

1 răspuns:
| Mimmy a răspuns:

Scrie pe youtube boody mari smug sh de superstitii se stie ca cu dovleacu era unu jack care a pacalit moarte aratandu-i o cruce. asa dracusoru l a pedepsit spunandu i k nu va avea voie nici in iad nici in rai sh i a dat un singur felinar ca sa cutreiere tatalumea de halloween sh k oamenii nu fac cald in casa sh se costumeaza k spiretele sa nu intre in ele timp de un an. mai stiu chestii dar mi e lene sa le scriu... daca mai ai nevoie mai spun tongue