| IngerCazator a întrebat:

Hey! Sa ca zic ce mi s-a intamplat.
Cunosc un baiat care e imposibil sa nu razi cu el, adica face mereu caterinca pot sa zic ca isi mai bate joc de altii de fapt de toti, dar asta-i partea a doua laughing
E dragut baiatul, aseara cand am iesit afara cu gasca, era si el. Ma luat deoparte, m-a luat in brate si mi-a zis sa ma uit la el, si apoi a inceput sa ma sarute... Am mai stat peafara, ma lua inbrate ma saruta si chestii din astea.
Seara cand am ajuns acasa pe la 11 sau nu mai stiu eu, am intrat pe fb si era si el si l-am intrebat ce face, am mai vb putin si dupa aia imi zice: ITI ZIC CEVA. CE A FOST AZI (adica aseara) NU O SA MAI FIE. :d
Sincer ma bufnit rasul, dar dupa aceea am vb cu o prietena ff buna care este si fosta lui cu care ma inteleg foarte bine... si a zis ca poate glumeste.
Oricum eu nu ma dau in vandt dupa el ca sa stau sa plang sau nu mai stiu eu ce.
Deci azi cand o sa ies afara seara sigur o sa fie si el, vreau sa fac putin misto de el. Ma ajutati cu niste replici? big grinbig grin
DAU FUNDAAAA + VOT!:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingNu cred ca o sa reusesti fara sa ti-o intoarca mai rauwinking