| PuffiQ a întrebat:

Hey salut.am un frate si parintii vor sa mearga cu el la medicsa-i faca o radiografie la plamini,insa al de citeva zile fumeaza, si nu vrea sa afle parintii...deci poate sa se vada la radiografie ca a fumat? imi trebuie un raspuns urgent!.Dau fundita..Multumesc!

3 răspunsuri:
| MissVamp a răspuns:

Nu cred...

| alinutza96 a răspuns:

Nu are cum sa ii gaseasca nimic la plamani daca fumeaza de 2-3 zile, eu fumam de jumatate de an cand ai mei mi-au facut radiografie la plamani si nu mi-au gasit nimicwinking

| Paraschiv_Ciprian_1995 a răspuns:

Salut,
daca fumeaza de mai putin de 2-3 luni nu are cum sa ii gaseasca nimic printr-o simpla radiografie...