| mejustme99 a întrebat:

Hey salut TPU. Am vazut acum doua saptamani aproximativ o poza pe Facebook cu un mesaj gen: Daca iti place un baiat pentru ca e dragut inseamna ca il simpatizazi, daca placi un baiat pentru ca e destept inseamna ca..., daca iti place un baiat si nu stii de ce iti place inseamna ca esti indragostita de el. Nu mi-am salvat atunci poza si acum nu o mai gasesc. Nu stiti cumva unde o pot gasi? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Ana7807820 a răspuns:

Daca ai dat like la postare s-ar putea sa o gasesti pe pagina principala. Daca nu, atunci nu o sa mai vezi acea postare