| Ely2010 a întrebat:

Hey! sambata voi pleca in excursie cu clasa si nu stiu ce am putea face in autocar ca sa nu ne plictisim... voi ce imi recomanadati?

P. S. : Fetele care vin in excursie sunt niste fitoase pe care nu le suport, dar din fericire vine si una dintre cele mai bune prietene si mai sunt si baietii care sunt super funnybig grin

1 răspuns:
| mirukamiki a răspuns:

Pai stati impreuna ce care va intelegeti si jucati adv sau provocare carti(urmatoarea carte) spuneti bancuri si alte chestii care va plac.ps:distractie placuta :*:*