| Kennysa a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare la care nu pot gasi raspuns, ce vad baietii la fetele fitoase? am niste fitoase in clasa si schimba baietii ca pe sosete, se dau neajutorate, au niste fite imense, se pun in gura cu toti fara pic de jena, daca ma machiez si eu putinmai strident toti baietii cu ochii dupa mine...este enervant, cu unele fitoase ma inteleg bine dar pe altele nu le suport si chiar nu inteleg, poate ma lamuriti voi, va rog, fundita si voturi...

Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Baietii iubesc fetele rele, pe care le pot avea. Sincer, dintre o fata cuminte si una fitoasa, as alege-o pe ea. Motiv : hmm, sunt mult mai atractive si baietii rai, tupeisti, ca mine, isi gasesc multe in comun. Funda?

5 răspunsuri:
| ana_5516 a răspuns:

Am si eu unele din astea prin clasa. Se dau mari si tari si de fapt nu valoreaza nimic. Mie chiar au vrut sa imi ia prietenul, dar nu au reusit.
Ce le place baietilor la ele? Sunt asa mai... rele, poate mai usor de avut sau mai greu acum depinde si le canta in struna. Cand se uita la ele le plac normal ca sunt tot timpul foarte machiate, aranjate, indreptate la par, cu vorbe din astea... mai urate care unor baieti la plac. Nu toti baietii sunt asa. Sa stii ca se uita ei si dupa fete naturale, cuminti, destepte. Cu timpul isi dau seama ca tot cele cuminti sunt mai valoroase.

| DeeDee a răspuns:

Pai de aia, pentru ca se dau neajutorate (cel putin la inceput) si trezesc in baiat dorinta de a o le proteja. Le vad "cute". Si pentru ca sunt stilate pana in dinti si sigure de ele. Siguranta de sine face o fata foarte atractiva, mai mult decat un machiaj strident. Un machiaj discret, in culori naturale nu ar fi rau, sa stii. Dar mai importanta e atitudinea. In plus "schimba baietii ca pe sosete" - nu iti da de gandit? Nu sunt capabile sa ramana prea mult cu acelasi baiat, poate pentru ca le-a vazut adevaratul caracter si mai mult decat ambalajul nu au nimic de oferit. Asta iti doresti tu? Eu nu cred. Fii rabdatoare si asteapta baiatul care poate privi dincolo de ambalaj. Acela o sa te aleaga pe tine.

| melisameli13 a răspuns:

Eeee pai am si eu fitoase si se intampla la fel de o vreme si eu ma intreb asta dar cred ca ei stiu ca sunt populare si vor sa arate bine cu ele la brat

| robinho17 a răspuns:

Baitilor le plac provacarile.big grin.Dar mie nu imi plac cele prea fitoase...si nu ar trebui sa te schimbi pentru un baiat.vei gasi un baiat care te va place asa cum esti.

| Cici4Mici a răspuns:

Pentru ca sunt prea fitoase si la baietii le place foarte mult asta cred.