| lolitaa18 a întrebat:

Hey! se merita sa fi reprezentant la firma lady's?

multumesc

4 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Buna.Acum aproximativ si eu am vrut sa devin reprezentat,dar nu tiu niciodata nu m-a atras firmele care se ocupa cu vanzari produse, cosmetice, insa am alte firme happy

| maryy a răspuns:

Doua saptamani * scuza-ma.se pare ca se cunosc cele cateva ore dormite pe noapte laughing

| Gabrriella a răspuns:

Eu sunt reprezentanta la Lady's.si nu e cine stie ce.trb sa faci comanda de minim 130 lei...si ramai cu 25%. comenzi ai.dar nu asa multe.pentru ca majoritatea nu cunosc firma.si prefera sa cumpere produse de la Avonwinking

| Aryanna91 a răspuns:

Eu sunt reprezentant ladys si consider ca se merita deoarece nu trebuie sa dai comenzi numai de cosmetice! ei pe langa cosmetice si parfumuri au si posete si bijuterii! eu m-am inscris de curand si la Margo! e firma noua si au produse ieftine.contacteaza-ma id bijuteriigiadarome