| Kisie a întrebat:

Hey stie cineva ce inseamna swag?

Răspuns Câştigător
| qAndrada a răspuns:

Swag nu este un cuvant care este in dictionar, e mai mult un stil. Swag arata felul in care te imbraci, personalitatea si atitudinea pe care o ai in public. Oamenii care le place acest stil, sunt oamenii care le place viata, care le place sa se distreze.

2 răspunsuri:
| Madalinaoanna a răspuns:

Swag=captura sau cv de genu' dar este si un stil swag....si este si o expresie folosita des de justin bieber si alti cantareti in cantecele lor....gen "yeah" ei zic swag

| xmaryyyya a răspuns:

Este o expresie folosita intr-o melodie de justin bieber. happy