| Aηdrééa a întrebat:

Stie cineva ce inseamna "SWAG"? Fundita! (Scuze categoria big grin)

Răspuns Câştigător
| Lorre1214 a răspuns:

SWAG= She Want A Gentleman ( Ea vrea un Gentleman) Fundita? big grin

| Aηdrééa explică (pentru Lorre1214):

Mersii :*

| τττ a răspuns (pentru Lorre1214):

Nu inseamna asta!
Swag a fost inventat de Justin Bieber si este un cuvant care descrie moda adolescentilor de azi(cool) si nu ma refer la pitipoance si cocalari!

| Lorre1214 a răspuns (pentru Aηdrééa):

Cu placere :*

| Alexandra_7889 a răspuns (pentru τττ):

Nu a fost inventat de justin bieber laughingrolling on the floor...crede-ma...straight face

| τττ a răspuns (pentru Alexandra_7889):

Eu așa știam.
În fine.

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu credeam ca inseamna ceva gen " LAPD " "Los angeles police departament " or something like that xD

| Alexandra_7889 a răspuns:

SWAG toata lumea crede ca inseamna ceva dragalas dar de fapt acest cuvant a fost,, infiintat" sa zic asa de niste tipi din AFRICA care erau de alte preferinte so we are gay :* asta inseamna SWAG sper ca te-am ajutat :*
Take care :*

| DudyyGreen a răspuns:

De fapt. swag inseamna ceva gen poza mea de avatar... numai si un lant bling bling da-la si cam atat.

| Aηdrééa explică:

Baai sunt doua raspunsuri diferite laughing

| Alexandra_7889 a răspuns (pentru Aηdrééa):

Pai logic ca nu inseamna she want a gentelman......pt ca in primul rand este un stil ca si cum ai spun vaii ce dragut esti in al doilea rand inseamna ce am zis eu scrie si pe netwinking am vazut mai demult :* pupiii