| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Stie cineva program de decupat poze dupa contur online? Inafara de pizap!

6 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Incearca sa downloadezi PhotoFiltre, are si optiunea aceasta de decupat dupa contur. Incarci poza de sus, apoi in dreapta iti apare bara cu instrumente. Pa pa!

| BAIATUL a răspuns:

Nu l-am folosit niciodata, dar am auzit pe cineva vorbind de el, incearca-l si vezi http://pho.to/

| Anonim36 a răspuns:

Eu folosesc PhotoScape si sunt foarte multumita de el big grin Incearca-l tongue

| Tauwinking a răspuns (pentru Anonim36):

Si eu am photoshop-ul dar nu-mi place cum modifica pozele big grin

| Tauwinking a răspuns (pentru Anonim36):

Scuze credeam ca zici PhotoScape laughing). Mersi de raspuns am sa-l incerc big grin

| Anonim36 a răspuns (pentru Tauwinking):

Dupa ce il descarci,mergi la,,Edit", pui poza, si apoi la,, Cut". Dupa care, selectezi partea pe care vrei sa o decupezi din pozawinking