| AlexaC8 a întrebat:

Hey.
Stiti cumva unde pot gasi bratari cu Justin Bieber?happy

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Online.

9 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Du-te la el si cere-ihappy

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Nu sunt fana lui dar din cate stiu nu se comercializeaza in Romania.

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Si Maritza, Justin Bieber e tot pe acolo. Nu inseamna ca daca nu sunt inebunita dupa Biberon sunt inculta.raised eyebrows Asa ca "Huuuuu" la tine si incearca sa nu mai comentezi in prostie data viitoare.winking

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Nu nu ai spus dar reiese. Si pentru cultura ta nu sunt manelista, dar chiar ascult rock. Si daca nu imi place nu inseamna ca sunt geloasa pe el.laughing
Sincer sa iti spun chiar nu imi pasa ce se inventeaza despre el (urat din partea carora fac asta) si chiar nu imi pasa nici de existenta lui. Nu ma afecteaza. Dar pe tine se pare ca da.

| MaraSM a răspuns:

Sincera sa fiu cred ca se gasesc pe internet si tricouri cu el mi se pare dar cred ca dureaza pana vin din America sau Canada. Sper ca ti-am fost de ajutor si cerd cavei fi de acord cu ce voi spune acum:Bhai astia care habar nu aveti pe ce lume traiti si ascultati manele si rock de vi se urca prostia la cap, nu inteleg de ce comentati voi asa DEGEABA despre Justin, dar se vede ca va roade invidia ca el canta si danseaza frumos si voi nici nu stiti sa fredonati altceva decat MANALELE. Asa ca huuuuuuu tuturor ce-l urasca pe Justintonguetonguetonguetonguetongue:.

Sper ca te-am ajutat vreun pic happy:*happyhappy

| MaraSM a răspuns:

Deci "iasmina0archie0fan" nu stiu unde ai citit tu ca am zis eu ca cine nu asculta Justin Bieber e incult si nici nu am zis nimic de tine. Pur si simplu ma enerveaza cand se comenteaza asa degeaba despre el si ca se tot inventeaza ceva despre el, dar nu e vina mea ca tu te simti "manelista sau altcumva", deci daca te consideri nu e problema mea. PS. Data viitoare cand cineva cere ajutorul voi nu mai fiti idioti asa ca pa pa.

| All3 a răspuns:

Cu hannah montana nu vrei dragutsa?
P. S Ia-ti bratari normale, ca altfel arunca lumea cu mandarine in tine.
Exista bratari mai frumoase, decat unele pe care sa scrie Justin Bibelou ...aaa...pardon Biberon, si in plus nu exista asa ceva in Romania.

| fede12 a răspuns (pentru All3):

Haii sictir fa da-te dracu!

| Ralucca a răspuns:

All3 aia straight face.Mie imi place de justin da? straight face. u crezi ca imi pasa mie daca celorlaltzi nu le place?! ...frate straight face si. poti gasi online happy... in magazine nu am vazutwinking