| Udar a întrebat:

Hey, stiti vreo metoda pentru a nu mai avea cosuri? nu vreau creme si solutii. metode legate de mancare si alte lucruri importante pentru a nu mai avea cosuri.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Fara dulciuri mai rar asa...(cauza principala a cosurilor)

8 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Solutii pe care le-am incercat si au dat rezultate: Skinoren (27 lei), Zineryth (30 lei), Retin-A (11 lei), Brevoxyl (30 lei), Isotrexin (33 lei) happy Pentru spalarea tenului iti recomand Sebamed si Bioderma happy O prietena a luat tablete Acneon (50lei) si i-a functionat. Toate le gasesti in farmacii happy
Plus bea multa apa, nu sucuri, mai ales acidulate! Si nu umbla cu mana pe fata.

| citron a răspuns:

Mancarea nu are mare legatura...mai ales daca esti la varsta la care cosurile apar!
sexul intra cat de cat in cerintele tale, si scapi de cosuri laughing

si acum serios, incearca fucidin unguent, chiar da rezultate

Răspuns utilizator avertizat
| nicko a răspuns:

Pay.ai dreptate...nu mai am incaredere nici eu in nici o crema... da'o sa-ti treaca...cica cei care au cand sunt mici nu vor avea cand vor mai creste...nu stiu cat e de adevarathee hee... dar medicul de fam. mi-a zis sa-mi iau o apa tonik pentru curatare tenului si apoi sa ma dau cu o crema ...clean&clear gel e bun...happy...

| nicko a răspuns:

A si cica mai incetu' cu ciokolata...asa am auzit happy

| eyline a răspuns:

Bea multe lichide, evita sucurile acidulate, mancarurile grase, dulciurile. Consuma multe fructe bogate in vitamina C si A. Pe langa faptul ca vei avea un ten curat, te vei bucura si de un corp sanatos:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 14 ani l varsta asta este o explozie hormonala fantastica, nu prea ai cum urma o dieta pentru ca ai nevoie de toate mineralele si vitaminele din alimente, te dezvolti cresti, singura solutie, crema de galbenele.

| aurass a răspuns:

Dupa cum stiu eu cosurile apar de la problemele cu sangele...cred ca ar fi mai bine sa consulti un doctor si sa iti faci careva analize