| madaluhsha a întrebat:

Hey stiu ca e intrebare tampita, da tot o pun. Vi-se pare ciudat ca o fata de a 7 sa aiba un prieten de a 5hee hee. Mie una mi-se pare ciudat, dar vreau si alte pareritongue

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Nu mi se pare deloc in regulă.

Băiatul are 11 ani el nu ştie ce e cu adevărat iubirea şi e ca o joacă pentru el.
Fata are 13 ani... hai ea mai ştie căte ceva, dar la vârsta lor nu se poate numi iubire.
E doar o joacă de copi.
Ciudat? În ziua de azi nimic nu mai e ciudat...

FantaSZy.

11 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si mie mi se pare cam ciudat. daca ar fi incers mi s-ar parea mai normallaughing Dar stiu si eu pe unu de a 6-a care e cu una de a 8-a si e destul de matur ala de a 6-athinking

| marrr a răspuns:

Nu mi se pare nimic ciudat in asta. Desi poate gandesc diferit, cand se vor face mari (baiatul si fata) isi vor da seama ca un an, doi, nu conteaza delocbig grin. Este normal ca acum sa se observe diferenta pentru ca sunt alte anturaje si mentalitati, insa in timp se va rezolva si aceasta problema.
"vi se.", "mi se"...

| カルメン a răspuns:

Si mie mi se pare ciudat dar ma gandesc ca pote cei doi se iubesc si tin unul la altul si apoi nu mi se mai pare asa ciudat chiar cunosc pe cineva ea este in clasa a 11 acum trece a 12 si sta cu unul care trece a 9hee hee

| divinuu a răspuns:

Absolut! O prostie.

Răspuns utilizator avertizat
| madaluhsha explică:

Nu Iulialaughing. este vb despre altcinevalaughing

| AdY a răspuns:

Depinde de cit de serioasa e fata. Daca are mintea ca la baiatul din clasa 5 sunt cuplu perfect

Răspuns utilizator avertizat
| n0name a răspuns:

Ahalaughing deci myhai ala care am vazut eu o poza cu tine pe care scria te iubesc mihai in telu` tau e a 5a laughing

| n0name a răspuns:

Eelaughing de cinelaughing? oricum nu te mai cunoaste nimeni de aici in afara de minelaughing

| Ramster a răspuns:

Da. Extrem de ciudat. Abia prin clasa a 7a se incepe sa ai o 'relatie" dinasta de copilasi...
El probabil inca se mai joaca cu jucariile.