| Lázár_Huni_2000 a întrebat:

Hey sunt un băiat de 16 ani si m-am îndrăgostit (la prima vedere) de o fata de tot 16 ani si nu stiu ce sa ii spun, nu am vorbit încă si nu as vrea sa aibă o parere proasta despre mine.Ce a-si putea sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Fa rost de Facebook-ul ei si incepe acolo o conversatie.ti-ar fi cel mai simplu.incearca sa o faci sa rada, o sa ii placa asta

1 răspuns:
| Simonik_Simona_2000 a răspuns:

Ai putea să încerci să o impresionezi și să începi să vorbești cu ea față în față și dacă și ei o să-i placă de tine totul o să vină de la sine