| tatiana123 a întrebat:

HeY T.P.U...Sunt clasa a 8a..si m-ar interesa despre profilurile liceelor...Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

La sfârşitul anului vei primi diverse pliante ale liceelor cu profilele respective. Te poţi informa şi pe site-urile liceelor din oraşul tău, sau de la prieteni de-ai tăi care au terminat clasa a VIII-a şi s-au înscris la liceu. Totul ţine de un pic de muncă de cercetare. Eu sunt filologie; dacă vrei să ştii ceva în legătură cu profilul ăsta, îmi poţi trimite mesaj privat, şi te ajut.