| Cynthia13 a întrebat:

Acum trec clasa a 9-a si si la mine in clasa sunt mai multe fete pe care le cheama Alexandra ca si pe mine. Dati-mi si mie niste idei pentru felul in care ar trebui sa ma strige colegii daca nu raman cu numele de Alexandra(in afara de Alexa va rog, si sa fie derivate de la numele meu.Va rog acelasi lucru si pentru prietena mea, numele ei fiind Maria Cristina. Dau fuda pentru cele mai frumoase si originale nume happy.

7 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

Alexy e cel mai tare dp mine!

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Buna.Pt Alexandra imi place cel mai mult Ale sau Lexy, iar pentru Maria Cristina... nu imi vine pe moment happy

| lookinback a răspuns:

Sendi,Lexy,Lulu,Meer,Crisa,Riri... happy

| H4cK3r a răspuns:

Ce zici de proastacarepuneintrebariretardatepetpu? sau poti incerca alexa.

| ѕოiℓε_8457 a răspuns:

Ale, sandi, sanda, sandra, alexy, andra.
mary, criss, tina, crisa, crista

| DeeaMarry a răspuns:

Ale, Sanda, Sandra
Maria, Mari, Mary, Cris, Tina
happy

| Andreea_4018 a răspuns:

Alie.