| Alexaacrs a întrebat:

niste idei frumoase de fb pentru numele Alexandra sau Cristina? Sau impreuna? Vreau ceva simplu si frumos, nu cocituri de nume sau sa le combinati impreuna..Nu am nevoie de raspunsuri gen pune-ti numele tau alte prostii, pentru ca oricum nu voi lua raspunsul in considerare. Fundita pentru cele mai frumoase si simple idei :*

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

(¯`·._.·AleXandra·._.·´¯)

°o.O CriSu O.o°

··^v´¯`×) Cristina(×´¯`v^··

.ღ. Al3Xandra.ღ.

.ﻉ√٥ﺎ.Cristinica. ﻉ√٥ﺎ.

♫♪. Alexandra.♫♪

sper sa-ti placahappy

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Iti poti pune numele real, sau Cristina Criss sau Alexandra Alexa thinking nu trebuie sa te complici prea mult

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Pune-ţi numele real sau cele două prenume. Simplu şi frumos.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Alexandra Cristina.

| Axys a răspuns:

.,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,.
`"¹li¡|¡|¡il¹"`