| Baloia_Darius_1993 a întrebat:

As vrea sa imi spuna cineva cum asa putea sa rezolv problema aceasta:
am windows xp si am vrut sa instalez o tema noua si am dat pe un setup Explorer.exe si mi-s-a blocat calculatorul si a trebuit sa dau un restart si cant sa repornit nu mai aparuse bara de start si restul si nu puteam sa o accesz bara de jos (ce albastra de la windows xp stiti voi laughing } si imi apare pe ecran o fereastra mica care imi spunea ca ceva este corupt si puneam sa acesez ni ci un folder depe destop si daca dadeam Don`t send de mai multe ori imi aparea DrWatson Postmorter Debugger si daca dadeam si la el Don`t send se blocat si nu puneam sa fac nimic si cand miscat cu mousu-ul imi facea o gramada de cursoare pe tot ecranul si cand reuseam sa intru intr-un folder nu puteam sa dau click dreapt si cand accesam o aplicatie dintr-un folder folderul se bloca si nu puteam sa ii dau close si orice fereastra pe care oo deschideam nu puteam sa ii dau close ......deci sugestii? please dau funda la toti!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai un virus. Sterge toate partitiile HDD-ului si reinstaleaza Windowsul. Poti pastra poze, muzica si filme pe stick-uri sau DVD-uri.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Bravo, esti baiat destept!