| WeLoveIceCream a întrebat:

am 12 ani. Vreau sa ma vopsesc. Doar putin mai deschis decat sunt eu(sunt saten inchis). Ce vopsea e cea mai buna si cea mai scumpa? Help! nu ma pricep.(P. S. nu vreau rasp. de gen: "esti prea mica, nu te vopsi!"

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu îți spun să te nu te vopsești, pentru că este vorba de părul tău, deci faci ce dorești.
Însă trebuie să știi că vopseaua de păr deteriorează părul, generează căderea excesivă a acestuia, etc.
Cea mai bună și cea mai scumpă este vopseaua de păr de la L'oreal Paris „Preferance/Excellence".
Costă în jur de 30-50 de lei.
Baftă!

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Foloseste Garnier, e o gama buna. Si app : Esti prea mica! O sa iti cada parul! Chiar daca nu iti place, asta e, am zis-o! Bafta!winking

| GeorgianaAaa a răspuns:

Pai.pe langa faptul ca esti mica ...adica iti strici parul nu altceva.dn cate am inteles de la o tipa daca te vopsesti prima oara s-ar putea sa prinda culoarea:d

| ღAndreeaღ a răspuns:

Eu zic sa te mai gandesti! Dar daca tot vrei sa o faci... iti recomand sa mergi la un salon.