| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma vopsesc un saten putin mai inchis, eu acum am saten norrmal nici prea inchis nici prea deschis, imi afecteaza cu ceva parul vopseaua?

6 răspunsuri:
| ericka9 a răspuns:

Incearca vopsea fara amoniac de la Garnier.Nu-ti va afecta parul.Am fost vopsita si eu un blond de la Garnier si se vedea frumos, nu mi-a afectat parul deloc, inca e sanatos.Si au trecut 3 luni de la vopsiretongue.Bine,culoarea s-a cam dus dar in rest e ok.:*

| Dollicious a răspuns:

Depinde cu ce il vopsesti...

| BiancaGeorgya a răspuns:

Nu ti-l afecteaza. Stiu pentru ca si eu m-am vopsit.

| necris77 a răspuns:

Dupa cativa ani de vopsit parul o sa inceapa sa iti cada foarte tare si o sa vii sa pui urmatoarea intrebare: Va rog ajutati-ma, ma vopsesc de cativa ani si acum a inceput sa imi cada parul. Ce sa fac?
Raspuns : nu te apuca sa il vopsesti si stai linistita ca cine vrea sa te placa te place si cu parul nevopsit.
bafta

| madalynagirl14 a răspuns:

Daca chiar vrei sa ti-l vopsesti, gasesti la magazinele mari, vopsele fara amoniac, vopselele alea sunt bune si nu iti afecteaza parul, are si vitamine.

| PrintsessKa a răspuns:

~ BiaNca incearca vopsea fara amoniac mi-am vopsit parul si am fost multumita doar un mic minus e ca nu se tine culoare timp mult cu timpul se spalawinking