| Blue25 a întrebat:

Am 13 ani; nu am menstruatie si nu am sanii; am o colega in clasa nu are menstruatie dar are sani; vreau sani mai mari fara operatii pe cale naturala; ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Gazulina a răspuns:

Esti inca micutaa nu te-ai dezvoltat complethee hee Ai putina rabdare ca o sa iti creascaa si tie :p Trebuie doar rabdare :*

| passenger a răspuns:

Din cate stiu eu, sanii cresc pana la 16 ani happy

| MaduBia a răspuns:

Buna happy
Varsta la care incep sa iti creasca sanii este pe la 12 ani... dar pot creste si mai tarziu...
La fel este si cu mentruatia, cunosc persoane carora le-a venit la 16 ani.
Nu e cazul sa te ingrijorezi si nici sa devii complexata!
Sper ca ti-am fost de ajutor...

Pupici

| daianna_8204 a răspuns:

Nu-ti face griji. Pentru ca nu toate fetele se dezvolta in acelasi timp. Deci ai rabdare!
Bafta!