| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani si plec cu parintii la munte, numa' ca mi-au luat 4 doze de bere cu lamaie care au 1, 9% alcool, cum fac sa nu ma imbat pe acolo? de revelion am baut 3-4 pahare de vin (stiu ca e mult la varsta asta, dar atunci a fost prima data si de atunci n-am mai baut) si nu mi-am dat seama daca m-am imbatat sau nu. dar cum fac sa nu ma imbat?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uuu, hai să fim băieți răi, să ne vadă mămica cum ne ținem de drum.
Poate de la un bax de limonadă din aia simți o mică amețeală, copil inocent.
Și, la modul general, ca să nu te îmbeți, nu bei, genius...

| alexandru0sorin a răspuns:

Man exatc zice ljus daca vrei sa nu te imbeti nu bei acuma ce sa zic