| Siracuzia a întrebat:

Am apasat pe nu stiu ce butoane si mi-am intors invers imaginea monitorului.Acum trebuie sa stau cu gatul stramb sa va scriu. Ce sa fac sa mi se intoarca imaginea la loc?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai la ce apesi pe ''nu stiu ce butoane''? big grin Faci experimente?
RASUCESTE desktopul ->>> Ctrl+Alt+Sageata sus. Daca nu merge cu sageata sus incearca cu sageata stanga sau dreapta.
Bafta!

| Siracuzia explică (pentru neluL):

Offf...multumesc,multumeeesc! Nuu faceam experimentelaughing)) a fost o greseala...sad Noroc ca mai sunt pe aici persoane care se pricep cam la toate! Ca tine. Multumesc, acum a revenit la normal!

| neluL a răspuns (pentru Siracuzia):

Cu placere! bye, bye wave