| cezcez a întrebat:

Am auzit ca la orice mega image se gasesc batoane proteice. Ce alte proteine se mai gasesc la megaa? dau funda daca se poate si pretul multumesc

3 răspunsuri:
| VenomMMA a răspuns:

Foarte simplu: Te duci la sectiunea respectiva si o sa vezi acolo o sumedenie de produse pe baza de cereale si proteine. Te uiti cu atentie la ele, citesti ce scrie pe verso si alegi ce-ti place. Si sunt foarte ieftine, nu ar trebui sa te intereseze pretul. Unele pleaca de la 1.5, 2, 3 lei, s-a.m.d. Depinde ce batoane iti alegi. happy

| cezcez explică:

Dar sunt bune de cv? maresc masa musculara cv?

| Cosmin86 a răspuns (pentru cezcez):

Tu vrei sa pui muschi de la cateva batoane amarate?

Cate fripturi mananci pe zi?