| RamboBike3 a întrebat:

Am doi preteni (baieti). Care au fost foarte buni prieteni si ziceau ca sunt aproape frati.Dar ieri nu stiu pe ce sau certat mi-a zis unu dintre ei ca i-a dat ignor la celalalt si ca nu mai vorbeste cu el si ca nu mai sunt prieteni.Lam intrebat ca ce s-a intamplat si a zis ca sau certat nu mi-a zis de ce. Dupa aia am vorbit si cu celalat baiat si a zis tot aceasta poveste. Si a zis ca nici el nu mai vrea sa vorbeasca cu el. Noi de obicei am iesit afara cu bicicleta dar acum nu pot duce cu aman 2 de o data ca ei nu vorbesc si daca ma duc dar cu unu celalat se supara cum si ce ar trebui sa fac sa se imace?straight face multumesc

Răspuns Câştigător
| Piikaa a răspuns:

Hey! Interesant thinking Pai. Sincera sa fiu, mi s-a intamplat si mie sa am prieteni egoisti happy. Incearca sa vorbesti cu ei happy Daca vezi ca nu o scoti la capat, sunai pe amandoi si spune-le sa va intalniti undeva fara sa stie ca vine si celalalt, ca sa ii faci sa se intalneasca. undeva unde sa nu stie sa se intoarca singuri acasa ca sa nu plece laughing. Glumeam! Undeva, nu stiu. Si. explica-le ca sunt prieteni si ca nimic nu ar trebui sa stea in calea prieteniei lor! Sigur o sa inteleaga. puppy dog eyes