| Goritza a întrebat:

Am incercat sa fac un post radio da nu imi reusete deloc cine stie cum se face un post de radio, cum se publica online si cum poti emite pe radio add:nebunakeo@yahoo.com.Tutoriale hmm nu-mi dati ca si asa ce fac ei la mine nu merge(smile) so care stiti dati-mi add si aveti funda!

2 răspunsuri:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Salut ca sal bagi ca radio ca RADIO 21 FM trebuuie sati cumperi un post sau sa ai un radio asa de iubit ca sa te plateasca ca sal bagi
trebuie sati cumperi programe
si sa ai un PC profesional :-) atata stiu din pacate eu maim cumparat dar nu reusesc sa il pornesc

| Goritza explică:

De host nu e problema ca pot emite cand vreau problema e ca nu stiu sa-l fac(smile again).