| iza03zu a întrebat:

am la engleza de facut o compunere despre o zi proasta...si trebuie sa fie imaginata.si nu am nici o idee.va rog cine stie sa-mi spuna si miehappy pup:*:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pierdut autobuzul catre scoala, a inceput sa ploua, s-a facut noroi si o masina te-a improscat cu apa murdara, ajunsa la scoala ai luat un 4 si ai pierdut sansa de a lua un 10 la alta materie si toata lumea a ras de tine ca erai murdara. In drum spre casa ai calcat intr-o balta si ajunsa in fata usii ai realizat ca pierdusesi cheia iar parintii veneau acasa de abia peste cateva ore bune.
Zi mai proasta de atat nu-mi vine acum in minte laughing

| iza03zu explică (pentru anonim_4396):

Eee super tarelaughing...imi place:* mersihappy