| viki16 a întrebat:

AM la un obiect doi de patru se mai pot corecta sau nu notele si asa simt ca sufar cum sa scap de suferinta ce sa fac si ce sa fac ca profesoara sa ma placa sa nu ma mai urasca sa ma ia la ochi

2 răspunsuri:
| Flllaaa a răspuns:

Buna, viki
Pentru inceput nu cred ca profesoara te uraste, dar daca vrei sa te simpatizeze acorda mai mult atentie materiei pe care o preda acea profesoara. Prefa-te cat mai interesata de materie. Notele cred ca se pot corecta cu altele mai bune.

| FrumoazaD a răspuns:

Ca sa nu mai te ia la ochi ar trebui sa ii arati ca esti o persoana buna.Si da poti repara notele dar trebuie sa muncesti.