| MissPussy a întrebat:

Am nevoie de ajutor de la voi.
Vineri la ora de istorie cu diriga trebuie sa facem niste scenete de William Shakespeare(cine vrea) si ne mai da si 4 de zece daca facem bine si avem si niste costume adecvate.
De aici vine si intrebarea: Cum sa ma imbrac?
Interpretez rolul Biancai din Imblanzirea Scorpiei.
Va rog am mare nevoie de ajutor si daca se poate cu cateva poze. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

In locul tau mi-asi lua o rochie eleganta.Nu cred ca conteaza asa de mult cum te imbraci, ci cum interpretezi rolul.

| MissPussy explică (pentru EUnuTUsauRESTUL):

Din contra doua fete au facut deja sceneta asta si diriga s-a axat mai mult pe partea de haine.