| DyDy7432 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Nu stiu ce are dar hi5 nu imi mai merge. Ieri mergea astazi nu. (Nu l-am dezactivat eu singura). Am incercat sa bag id si parola si imi arata ca parola este buna dar id nu ("acest id este luat deja"). Ce pot face sa imi reactivez hi5-ul? Este urgent si dau cea mai mare funda.

2 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Dai click pe "ti-ai uitat parola?"treci adresa ta de email, astepti sa primesti un mail in care iti apare un link, dai click pe el si treci noua ta parola.happy

| DyDy7432 explică:

Dar mesajele le primesc in continuare. Adica cererile de prietenie etc.