| v1u2byyhgb3 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor am pus la telefonul de marca Samsung j1 mini parola si acum as dori sa trec inapoi la tipul glisare dar imi arata ca este dezactivat imi poate zice cineva cum il pot activa inapoi ca eu nu stiu

2 răspunsuri:
| MariusFD96 a răspuns:

Pai in setari, la securitare, blocare ecran, trebuie sa gasesti tipurile de blocare (glisare, model, pin etc) si acolo dai pe glisare, introduci codul actual pentru ca asa iti cere si gata. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusFD96):

Am intrat de multe ori acolo arata cai blocat de ultilizator eu as dori sa-l deblochez dar nu stiu cum