| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor... pe 13 iulie am plecat cu autocaru din Chisinau spre Ucraina acoolo am vazut un baiat pe nume Alexandru stiu ca numele de familie e incepe cu T cum pot sa-l gasesc? vreau forte tare sa il gasesc... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| blond a răspuns:

Simpu. daca stii de unde ii intri pe facebook, scrii numele lui :Alexandru T si dai pe cautare avansata si bagi Chisinau si iti apar acolo mai multi baieti si te uiti si il recunosti, sau scrii ca de unde sti ca ii el... ii foarte greu asa dar asta ii singura metoda de al gasi, sper ca te-am ajutat :*

| kaatalyna a răspuns (pentru blond):

Asta cum?

| blond a răspuns (pentru kaatalyna):

Ai dat de el?

| kaatalyna a răspuns (pentru blond):

Nu nu am inteles cum

| blond a răspuns (pentru kaatalyna):

Swagga.mcdaddy baga id meu si iti explic acolo pas cu pas

| blond a răspuns (pentru kaatalyna):

Swagga.mcdaddy tot cu litere mici.

| blond a răspuns (pentru kaatalyna):

Trimite-mi tu cerere https://www.facebook.com/alexa.mark96

| kaatalyna a răspuns (pentru blond):

Nu te pot gasi

| kaatalyna a răspuns (pentru blond):

Gata

13 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Sincer cu detaliile date de tine nici politia nu il gaseste acum fara suparare dar cum poti gasi pe un tip pe nume alexandru care numele lui de familie incepe cu litera t? pe bune?

| grab a răspuns:

Incearca sa refaci traseul si sa fii mai atenta la detalii, eventual intreaba soferul daca il cunoaste. happy

| ALEX2402 a răspuns:

Cauta-l pe facebook

| kaatalyna a răspuns (pentru ALEX2402):

L-am cautat si nu-l pot gasi