| Whiskey a întrebat:

happy Am nevoie de ajutor urgent sigh
Ma suna un numar privat...si as vrea sa stiu cum pot sa blochez apelurile venite de la un nr privat, adica numerele private sa nu ma mai poata suna.Mentionez ca am un Nokia 5310 Xpress music.
FUNDA si VOT, promit!happy

4 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Intri in meniul telefonului.La SETARI >Setari Apeluri > Setari Apeluri Primite >Blocare toate apelurile INTRARE cu NR NECUNOSCUT
Sper ca ai inteles.
SUCCES

| andrutzakiss a răspuns (pentru TheFACKYouTub):

Dar pentru Nokia c3-00 cum le blochez?

| Whiskey explică (pentru TheFACKYouTub):

La setari apeluri nu exista nicio optinune "apeluri primite" sad Mersi oricum big grin

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru Whiskey):

Setting

call secutity

aici le gasesti
acum nu le stiu exact.
daca aveam telu iti scriam exact unde sunt