| NoNameexd a întrebat:

Am nevoie de un sfat din partea voastra.Eu cunosc un baiat de maii mult timp, dar am inceput sa vorbim de 2 luni sa zic asa. Si ne-am apropiat mult,ne-am zis unul altuia ca ne placem oarecum. Si am si iesit afara in calitate de prieteni,si a fost foarte dragut.Apoi dupa asta,am mai vorbit cateva zile,apoi am facut pauza de cateva saptamani. Si azi l-am bagat eu in seama,si ne-am zis ca ne este dor unul de celalalt. Apoi el m-a intrebat daca am vorbit cu colegul lui de banca,iar eu i-am raspuns ca da. Si dupa ce am mai vorbit,nu stiu ce. M-a intrebat de o fata,daca este prietena cu mine.Si i-am zis ca da, si l-am intrebat daca o place.Si el a zis "poate", si radea.Si i-am zis ca ea are prieten(chiar are). Si el a zis ca doar a intrebat..si apoi i-am zis ca nu ar recunoaste si a zis ca il cunosc foarte bine.Si apoi i-am zis ca din pacate din cauza ca o place pe ea si nu pe mine,si a zis ca si pe mine ma place(dar cred ca a zis-o in gluma,sau ca in calitate de prieten). Acum chiar nu stiu ce sa cred.A vrut sa ma faca geloasa, pentru ca si eu am vorbit cu colegul lui? sau chiar o place pe fata aia? Voi ce credeti?
Ps : Scuze ca a trebuit sa cititi atat.

1 răspuns:
| Ichnat a răspuns:

Cred ca tu trebuie sa vorbesti in continuare cu el ca sa-ti dai seama... daca este posibil fata in fata!