| AriadnaTPU a întrebat:

Hey,TPU! Am o agenda si nu prea stiu ce sa fac cu ea(e o agenda gri cu arcuri)poate sa o decorez sau ce as mai putea face cu ea? Daca aveti ceva idei.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andraaa26 a răspuns:

Pai creaza.ti o agenta de idei din ea, poti sa.ti scrii orice ideee citat sau melodie care iti place si sa.ti pui postituri colorate o sa arate dragut.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

O poti decora
http://www.youtube.com/watch?v=5du3cxgBUHc
http://www.youtube.com/watch?v=G6R8psTUUvo
si sa o folosesti pe post de jurnal sau pentru notite.

| LastMimzy a răspuns:

Buna,poti decupa niste dantela care sa o lipesti peste coperta,asta ii da un "aer"mai sofisticat(dupa parerea mea), sau ia un lipici, hartie colorata si cu putina imaginatie poti face un curcubeu, inimioare, stele sau orice altceva ce iti place tie.Succes!

| Analya11001100 a răspuns:

Poti lipi chestii din revista care te reprezinta cum ar fi fluturasi sau nu stiu ceva...

| ihatebleu a răspuns:

Ca orice adoleșcent,poți lipi star-uri cum ar fi One Direction, etc.
Și apoi scrie ce ai facut, pecine\ce urăști\iubești si gandurile tale.
Si ca să o decorezi, cauta pe net, sigur vei gasi.