| Smiley a întrebat:

Cum as putea sa imi decorez agenda? Fara inimioare, stelute, etc!

Răspuns Câştigător
| AlExXa_1969 a răspuns:

Ai putea sa decorezi cu niste origami si sa faci niste grafitti cu numele tau ar fi dragut.:d

5 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Decupeaza si tu cateva chestii care ti se par interesante din reviste sau din altceva si lipeste-le.

| ArtisticWorld a răspuns:

Abtibilduri. happy

| Madalina_6385 a răspuns:

Pai uite cum am facut eu cu jurnalul meu:
Am pus un sticker dragut pe aproape fiecare pagina. Poti face la fel. La inceput jurnalul va arata umflat ca si cum ar sta sa crape, dar peste doua zile isi va reveni, pentru ca stickerele vor mai pierde din aerul pe care il au inauntru.
Am facut cate un desen la 10-15 pagini. Poti face la mijlocul jurnalului doua pagini cu niste desene absolut minunate (:X:X:X) pe care sa le adori. Si altora le va placea, in caz ca sunt pasionati de aflarea secretelor din viata ta personala.
Poti sa subliniezi frazele sau cuvintele mai importante cu un pix colorat sau cu o carioca. De asemenea poti sa le subliniezi foloisind o rigla ondulata.
Eu asa am facut si jurnalul meu arata foarte, foarte dragut. Prietenilor carora le-am aratat aspectul (inainte sa scriu in el) au spus ca este foarte frumos. Ai putea incerca sa il decorezi asa.

| BlackRoseMary a răspuns:

Pai poti sa faci diverse forme cu tehnica asta http://www.google.ro/......tp?/imgres sau daca te pricepi niste mini portrete, abtipilduri poze cu amicii, amintiri cum ar fi bilete de la filme, de la intrarea in muzeu si altele. Sper ca te-am ajutat

| DeeaIst a răspuns:

Pai eu mi-o decoram pe a mea cu abtipilduri, desene diverse pe care mi le dadeau prieteni, lipeam foite pe care imi scriam gandurile sau poezii ori puneam poze cu mine si cu prieteni care stau la distanta si ii vad doar de cateva ori pe an.