| Emanuella31 a întrebat:

am o intrebare care nu imi da pace. Ce inseamna cand o fata iti zice ca esti urata? Dar un baiat? Scuze pentru categorie.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înteleg de ce îți bați capul cu toți idioții! Păi ce să însemne?! Că sunt idioți! Fiecare om are câte o trasatură frumoasă.

| Emanuella31 explică (pentru anonim_4396):

Pai multa lume zice ca sunt urata si nu stiu de ce multe fete zic asta baietii nu zic si ma tot intreb de ce adica eu nu ma vad urata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emanuella31):

Cine îți spune mai mereu, fetele sau băieții?! Tipa care îți spune este mai pitică, grasuță?

| Emanuella31 explică (pentru anonim_4396):

Pai de exemplu o fata o zis ca eu am ochii mai mari decat o alta fata si fata aia o zis ca ea are ochii mai frumosi ca ai mei si mai mult fetele imi zic baieti nu prea adica vreo 3 fete mi o zis ca sunt urata 6 baietii ca sunt frumoasa 1 baiat ca sunt urata

| Emanuella31 explică (pentru anonim_4396):

Si da este mica si grasuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi pare mai grav cand ti-o zice un baiat.Inseamna ca esti urata. Daca iti zice o fata..tot cam asta e.Ar putea sa insemne si ca e geloasa pe tine, dar asta ar insemna sa arati super, dar nu cred(tu stii daca are de ce sa fie geloasa).

| GoldandSilver a răspuns:

Nu conteaza ce spune cineva...

| GalwayGirl a răspuns:

Inseamna ca asta crede despre tine