| Sweet_Irrynusky_1964 a întrebat:

Am o intrebare. Daca fata este taur iar baiatul tot taur ei se potrivesc intr-o relatie?
App.: Scuzati Categoria. Dauu fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Eallscriellca a răspuns:

"Relatia dintre doi Tauri va fi una care implica putere. Rezultatul va fi bun atat din punct de vedere al unei familii, cat si in ceea ce priveste o relatie profesionala, vor castiga ani frumosi impreuna. Intalnirea dintre doi nativi in Taur va implica un mare grad de atractie fizica si multa senzualitate. Asta este o combinatie care va avea efecte pozitive atat e termen scurt, cat si in cazul unei relatii foarte lungi. In cazul in care intre cei doi parteneri nu apare dragostea, este mai bine sa renunte la aceasta relatie pentru ca altfel vor ramane amandoi cu un gust amar." Totusi nu ar trebui sa judeci o persoana dupa zodie oricum bafta si iti doresc o relatie cat mai lunga big grin

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu te mai lua dupa zdii
daca doua persoane se potrivesc nu conteaza zodiacul
dar ca sa stii uite:

http://astrologie.acasa.ro/......11202.html

| Anonimul122 a răspuns:

Cum sa nu, sun amandoi taur mege iti spun eu sunt taur si sunt cu o fata care ese tot taur si neintelegem de minune fundabig grinbig grinbig grin