| DanyDanutzu a întrebat:

am o intrebare deci: nu stiu pe cine sa aleg Fata pe care o pla vrea sa fiu mereu langa ea iar prietenii mereu ma cheama. ma invita la de toate... si nu stiu ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| alinushlally a răspuns:

Categoric, prietena. Peste ani nu vei locui cu prietenii, vei locui cu cea care-ti va fi sotie.

3 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Daca alegi prietenii sa nu regreti ce ai pierdut mai tarziu...

| panda01 a răspuns:

PRESUPUN CA..ar trebui sa mergi cu fata pe care o placi. daca o refuzi ea o sa se schimbe..probabil o sa te indeparteze..prietenii pot astepta. explica-le ca sa inteleaga!happy

| DanyDanutzu explică (pentru panda01):

Ai dreptate o sa o aleg pe fata iubita