| Carl a întrebat:

.. O prietena de-a mea si-a pus pierce in pielita de sub limba. Vreau sa stiu riscurile.Eu sunt fricos.Multumesc!

1 răspuns:
| alex_8403 a răspuns:

Sall:uite pierce-ul in limba e cel mai dureros,, si chiar daca vrei sa-ti pui,, apeleaza la un specialist, si daca esti fumator.fi atent.riscul de a avea cancer e de 99%pentru ca e o rana deschis,, in limba,,, si vindecat greu, un alt risc e infectia...ai grija la alimentati, nimic, parjit.fiert,rece,sarat,piperat.exclus,sarutul,doar dupa ce trece rana,, si manank 2 saptamai ca paiu iti va trede mult mai repede