| A22n08c2000a a întrebat:

Hei! Buna TPU! Am o intrebare, pentru baieti!
< Voi ce fata ati alege, daca ati avea de ales intr-o fata blonda, bruneta si roscata?

Răspuns Câştigător
| Rayzzor a răspuns:

Parerea mea este ca nu conteaza culoarea parului. Cat timp te simti in largul tau cand vorbesti cu ea, e perfecta ^^. Aspectul atrage, comportamentul indragosteste.

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cu toate că sunt fată, am o obsesie pentru fetele roșcate, cu ochii verzi și cu pistrui!
Sunt așa de drăguțe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza parul. Daca imi place de ea poate sa fie si cheala (desi cam greu de crezut sa imi placa o fata cheala).

| justmebi a răspuns:

Bruneta