| Kaulytz_Damon_1999 a întrebat:

Am o intrebare putin ciudata,sunt baiat si as vrea sa stiu cum as putea sa fac pe baiatul misterios adica care vorbeste foarte putin, care nu rade aproape deloc, imi place acest stil sa zic asa pare ca ma defineste si nu stiu par altfel, de curand m-am mutat la alta scoala si aacum nu mai sunt asa de copilaros si imi place dar cum ma pot dezvata de obiceiul de a rade cam aproape din orice deci va rog spuneti-mi o modalitate de a face cum v-am spus pe baiatu misterios laughing stiu ca pare ciudat da va rog cel mai bun raspuns Funda MAREEEE~! multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Ai vazut prea mult anime?laughing))

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Incearca sa te controlezi. exerseaza cu o persoana care te intelege, dar sa nu va vada altcineva sa nu zica ca esti vreun ciudat.

| Kaulytz_Damon_1999 explică:

Totusi mi-ar placea ca fetele sa ma creada putin ciudata, nu vreau sa ma cunoasca, nu vreau sa imi arat toate laturile mele bune si rele vreau sa fiu tipuld e baiat ascuns in el si etc... de aceea apelez la raspunsurile voastrebig grinbig grinbig grin::*:X

| Love69 a răspuns:

Paii. la noua ta scoala incearca sa-ti faci mai multi prietenii. Apropiete de ei adica vorbeste cu ei in pauza si daca te integrezi ai sa vezi ca vor incerca sa te faca sa razi si ai sa incepi sa razi si tu si ai sa te simti bine. Trebuie sa ai doar un pic de curaj. Nu uita daca parii interesat de ceea ce colegii tai discuta se vor simti bine in prezenta ta. Iar daca aai un prieten foarte bun il poti ruga sa te ajute. Si nu asculta niciodata lucrurile rautacioase care se vor spune despre tine happy

| Love69 a răspuns:

Sper ca te-am ajutat happy