| frumusika_2407 a întrebat:

am o intrebare si sper ca ma puteti ajuta. mie imi place de un baiat dar nu stiu cum sa ii zic, el deasemena ma place deoarece a recunoscut. si in fiecare zi cand se uita la mine zambeste sau vb frumos... cum sa prind curaj ca sa ii zic ce simt? funda la primul care raspunde sincer! merci

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce sa il intrebi tu pe el? In cel mai rau caz iti rade in fata oh go on
Si ar fi pacat sa incepi cu stangul o relatie.Baietii sunt invatati de mici de catre tati cum sa cucereasca o fata.Secrete de familielaughing

| koool a răspuns:

Daca te place, ar trebui sa te intrebe daca vrea sa fie cu tine, dai de inteles ca il placi, intreaba-l tu daca vrea sa fie impreuna cu tine ( nu vad normal, dar daca nu are tupeu fa tu acest lucru). Hai succes, nu e asa de greu happy!

| MyTzZy a răspuns:

Si eu trec prin aceeasi problema...
Eu o sa ii zic la scl.Cred ca e cel mai bine. O sa incep prin a-l face sa inteleaga cat de cat ca si eu il plac apoi ii voi zice ca imi place de el. Nu stou ce va raspunde dar eu o sa incerc. Chestia e ca suntem prieteni f buni si daca nu o sa mai vrea sa vb cu mine o sa vb eu cu el si cumva tot o sa ramnem prieteni.Ideea e ca trebiue sa-i zici! Asa ca succes!