| Dani3lo a întrebat:

Sall... as vrea sa stiu cum pot sa cuceresc o fata care are prieten, cred ca ma place si ea pentru ca se uita mai tot timpu la mine cand nu-i cu prietenu si imi zambeste de fiecare data(sper sa nu par penal)? Sunt inebunit dupa ea numa cand ma uit in ochi ei simt ca imi iau zboru tonguebig grin Dar am o slabiciune sunt cam timid, daca ma puteti ajuta va rog mult happy dau FUNDA *

Răspuns Câştigător
| pTheodora a răspuns:

Uite, daca tipa iti zambeste e bine, deoarece unul din sfaturile pentru fete cel mai postat este ca atunci cand un baiat de care iti place se uita la tine, ii zambesti, deci sa-r pute ca tipa sa te placa, nu garantez, iar dc gresesc inpusca-ma. rolling on the floor. uITE, Dc ai id-ul ei de mess e bine, dc nu fa rost de el! Uite daca il ai, cand e off ii scrii tot ce simtii pentru ea si ii spui tot ce iti trece prin cap, dar sa fie asa ca o scrisoare intelegi, si sa fie cu rima, intelegi uh! Si daca iti spune ca te place, cand te intalnesti cu ea, cumpara-i o floare nu sta ca statuia sa se intample de la sine, da, ca altfel nu merge trucu. Bn, I hope I help u! Bye!

2 răspunsuri:
| monamiki a răspuns:

Incearca sa interactionezi cu ea,. Incearcasa gsesti un hobby, o activitate, in comun,. incearca sa discuti despre un lucru mai imortant,. sau unl banal,. Daca esti timid,. fa putin sport,. incearca sa comunici cu altcineva,. care iti este prieten,. deschide-te,. si dupa va fi mai usor.incearc,. cu,: "Buna!,. Ce faci?,. ",. apropie-te de ea, cand e singura,. si face ceva de care ii pasa,. Spune-i dupa aceea ca "Iti place ce ca aveti multe lucruri in comun,.
Cu alte cuvinte,. trebuie sa interactionezi,
Si eu sunt fata,. si astept ca baiatul sa faca primul pas,. de fire sunt si eu mai timidacand vine vorba de facut primul pas,. primul e mai greu,. restul decurge de la sine,. incearca,. totul va fi bine,. MULT SUCCES!

| monamiki a răspuns:

Scz pentru ortografie,. intelegi tubig grin